• HBR Admin
  • Klubowe
  • 0
  • 154 Views

W niedzielę, 13 października o godz. 17.00  odbyły się derby regionu. Problemy z halą spowodowały przeniesieniu tego meczu do Zwolenia. Nasi zawodnicy, żądni zwycięstwa, pojechali na ten mecz w pełnym składzie.
Od początku przejęliśmy inicjatywę i narzucaliśmy nasze warunki gry. Do przerwy na tablicy jednak widniał wynik remisowy 12:12.
W drugiej połowie znów zaczęliśmy konsekwentnie wykonywać założenia trenerów i udało nam się odskoczyć na kilku bramkową przewagę. Jednak proste błędy, które wkradły się w naszą grę, uskrzydliły naszych rywali i zaczęli odrabiać stratę. Końcówka to już bezbłędna gra naszych rywali i natłok naszych błędów. Mecz zakończył się wynikiem 26:23 dla Orląt i 3 punkty zostały w Zwoleniu.