I Liga w Radomiu!

  • 7 kwietnia 2020
  • HBR Admin
  • Klubowe
  • 0
  • 402 Views

🤾‍♂️💥🥇🏆 Niezwykle miło nam i z wielką satysfakcją chcemy ogłosić fakt awansu Klubu Sportowego Uniwersytet Radom do I Ligi rozgrywek męskiej piłki ręcznej prowadzonej przez ZPRP. Stało się tak po uznaniu końcowych wyników w tabelach z chwili przerwania rozgrywek przez ZPRP, a nasza przewaga była niepowtarzalna w grupie mistrzowskiej spośród innych zespołów które z nami walczyły o ten triumf.
Największe podziękowania dla naszych zawodników, iż uwierzyli w powodzenie nakreślonych celów na początku tak niezwykle trudnego startu sezonu, i konsekwentnie ciężką pracą realizowali plan wyciągając wnioski po każdym meczu czy treningu🤾‍♂️.
Sezon był bardzo trudny organizacyjnie. Tu jest miejsce na podziękowanie całemu sztabowi za codzienną organizacje funkcjonowania klubu, niemal w polowych warunkach. A praca mimo to profesjonalnie wykonana.
Chciałoby się już teraz snuć i planować nowy sezon, na pewno za chwile tak będzie.
Wiemy jak trudna jest sytuacja na całym świecie w związku z epidemią i jak bardzo duży wpływ ma ona również na sport a zwłaszcza zawodników, wszyscy jesteśmy tym dotknięci. Teraz zostańmy w domu i zmniejszmy tym ryzyko zarażenia i rozprzestrzeniania się choroby, aby jak najszybciej można było wrócić do naszych ulubionych zajęć i wspólnie cieszyć się tym sukcesem.
Dziękujemy wszystkim sponsorom i życzliwym ludziom którzy nam kibicują i wspierają.

Share: